O firmie

Hydro-Projekt to nowoczesna firma, która działa na rynku już od ponad 8 lat. W tym czasie wyspecjalizowaliśmy się w technice grzewczej, sanitarnej oraz wentylacyjnej.

 

Świadczymy usługi z zakresu instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych oraz gazowych, a także montażu zautomatyzowanych kotłowni w budownictwie mieszkaniowym i usługowo-produkcyjnym.

Zajmujemy się nie tylko projektowaniem rozwiązań, ale również logistyką, montażem oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Celem naszej firmy jest ciągły rozwój, zdobywanie coraz większego doświadczenia, a także wprowadzanie do oferty nowych technologii. Chcąc w jak największym stopniu spełniać oczekiwania naszych klientów, stosujemy tylko sprawdzone produkty najlepszych producentów na rynku zarówno polskim, jak i europejskim.

 

 

Dbamy o jakość świadczonych przez nas usług, dlatego zatrudniamy wyłącznie specjalistów w dziedzinie techniki grzewczej oraz sanitarnej. Na dzień dzisiejszy nasz zespół tworzy 7 instalatorów, 2 automatyków-serwisantów oraz 3 uczniów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie.

Oferta Hydro-Projektu skierowana jest do szerokiego grona klientów -  od małych awarii, prac serwisowych aż po duże inwestycje. Działamy na rynku lokalnym. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Chodzieży, świadczymy usługi w promieniu 60 km.

Zainteresowany ofertą?

Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy najlepsze rozwiązanie.

793 031 760

Bezpłatna wycena