Praca/ Praktyka

Praca u nas umożliwi Ci zdobycie doświadczenia oraz pełny rozwój zawodowy. Swoim pracownikom i praktykantom staramy się wyznaczać realne, możliwe do osiągnięcia cele, zapewnić im udział w ciekawych projektach rozwojowych już od samego początku współpracy.

 

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Będąc firmą zrzeszoną w CECH-u, mamy przygotowany specjalny program praktyk zawodowych, który umożliwia młodym ludziom zdobycie umiejętności i doświadczenia przydatnych w kształtowaniu przyszłej kariery.

Nasi uczniowie uczestniczą w realizacjach prac z wykorzystaniem nowoczesnych technologii jak np. fotowoltaika, pompy ciepła czy wentylacja mechaniczna z rekuperacją.

Przygotowujemy do egzaminów czeladniczych dzięki czemu odnotowaliśmy 100% zdawalności.

Dołącz do naszego zespołu wysyłając swoje CV i list motywacyjny na adres: biuro@hydro-projekt.pl lub dzwoniąc pod numer: 793 031 760

 

Wysyłając aplikację wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę Hydro-Projekt Dariusz Majchrzak dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych. Odpowiednia klauzula musi również znaleźć się w Twoim CV.

Zainteresowany ofertą?

Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy najlepsze rozwiązanie.

793 031 760

Bezpłatna wycena