Wentylacja, a zdrowie i komfort Twoich najbliższych!

Wentylacja i rekuperacja

Wentylacja, a zdrowie i komfort Twoich najbliższych!

Można śmiało przyznać, że nie ma obecnie na rynku lepszej wentylacji, aniżeli wentylacja mechaniczna z rekuperatorem (odzyskiem ciepła). Odpowiednio dobrany zestaw zapewni nam sprawną wymianę powietrza, niezależnie od warunków atmosferycznych panujących za oknem.

 

Wentylacja mechaniczna gruntownie filtruje powietrze z zanieczyszczeń, sierści czy roztoczy – bez wątpienia jest to produkt stworzony z myślą o alergikach.

Instalacja działa bez konieczności otwierania okien, a co za tym idzie nie tylko żegnamy się z uciążliwym hałasem, ale również pyłkami. Jako, że system sprawnie osusza powietrze, nie musimy także bać się o pleśń czy wilgoć w domu.

 

Wentylacja mechaniczna wpływa na komfort codziennego użytkowania domowych pomieszczeń. Niewielu z nas zdaje sobie sprawę, jak wiele szkodliwych, a czasami nawet śmiertelnie niebezpiecznych substancji musi wdychać każdego dnia – związki chemiczne zawarte w dywanach i wykładzinach, wszechobecne na meblach kleje, płyny i chemikalia, stosowane w codziennej dezynfekcji. Sprawny, a zarazem funkcjonalny system wentylacji pozwoli nam oddychać świeżym, czystym i bezpiecznym dla zdrowia powietrzem.

Przejdź do bazy wiedzy